Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Midis arsyeve te shumta te levizjes se njerezve, ato per qellime kurative zene nje vend te rritje.

Llixhat ne Pozar, Edesa, jane nje destinacion i mirenjohur dhe i mire organizuar, qe frekuentohen si ne dimer dhe ne vere.Hotelet e shumta ne zone, ofrojne mundesi zgjedhjeje ne varesi  te preferencave dhe buxhetit ne dispozicion.

Ujerat termale te mirenjohura per shume qellime   curative, ajri I paster malor dhe gjelberimi permbushin me se miri pritshmerite e klienteve tane.

Pervec tyre, udhetimet drejt qendrave spitalore ballkanike dhe europiane, jane pjese e paketave tona “tailor-made” te ndertuara sipas kerkesave specifike rast pas rasti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.