Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Rajoni i Korces ofron mundesi  te larmishme per ekskursione gjate fundjavave sidomos per personat qe jetojne ne qytetet e medha e te zhurmshme te Shqiperise. Stresi i jetes se perditshme mund te lehtesohet ne nje fundjave ku mund te vizitohet Pogradeci me Drilonin e mrekullueshem, Voskopoja , Dardha, Prespa dhe qyteti i Korces. Ne te gjitha stinet e vitit, ky rajon mbetet rajoni me i mire , me i lire dhe me i kendshem per t’u vizituar. Infrastruktura hyrese e kompletuar , klima e kendshme, ajri i paster, banore te civilizuar e mikprites, cilesia e mire e sherbimeve, mungesa e zhurmave dhe dyndjeve te shoqeruara dhe cmime atraktive jane ato elemente qe nuk mundet te gjenden ne asnje vend tjeter te Shqiperise.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.