Cdo vit, duke filluar nga muaji janar e deri ne mbyllje te sezonit te pushimeve , ne shtator,perpara klienteve tane ofrohen per zgjedhje,dhjetera hotele, rezorte , apartamente e vila ne te gjithe Greqine. Ne varesi te preferencave, eksperiencave paraprake dhe buxhetit, cdokush do te gjeje te zyra jone formulen me te pershtatshme, duke filluar nga “vetem akomodim” e duke vazhduar ne “fjetje+mengjes”,  “fjetje+mengjes +darke” e deri ne “all inclusive”, ne Kalkidhiki, Katerine, Korfuz, Preveza, Evia, Santorini, Mikonos, Rodos, Kos,Krete , Zakinthos e Lefkadha.

Peisazhet piktoreske, qendrat e vjetra historike, guzhina mesdhetare, muzika e argetimi kthejne pushimet ne relaks mbreselenes e rigjenerues. Tingujt e “Zeibekiko” me Buzuki, aroma e Uzo-s, Chios Mastiha , dhe Limonchello Corfu do mbeten gjate ne memorje.