Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Perla e bregdetit shqiptar, Riviera e Jonit ofron peisazhet piktoreske mbushur me aromen karakteristike te detit Jon.  Nga Llogaraja deri ne Ksamil, duke kaluar ne Dhermi, Himare, Lukove, Qeparo , Borsh e Sarande, me dhjetera struktura akomoduese, qe nga apartmentet e thjeshta e deri hotelet luksoze presin cdo vit pushues jo vetem nga Shqiperia, por dhe Kosova e Maqedonia(F.Y.R).

Deti i kthjellet, qendrat historike , guzhina bregdetare dhe mbremjet e fresketa do ju shoqerojne gjate gjithe pushimeve.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.