Krocierat mbeten paketat me interasante per ata qe duan qe Brenda njekohe te shkurter te vizitojne shume vende. Itineraret e kompanive me te suskseshme, MSC, Costa, Celebrity lidhin ishujt greke me brigjet turke, Qipron, Malta, Italine Francen dhe Spanjen.

Me nisje nga portet me afer nesh, Korfuzi, Bari ose Pireu(Athine) klientet tane mund te shijojne dhjetera paketa krociere duke perjetuar kujtime romantike te paharruara.