BILETA

AVIONI

Ne zyren tone mund te gjenden cmimet me te mira te mbi 50 kompanive  te rregullta ajrore dhe te mbi 20 kompanive ajrore low-cost qe operojne ne qindra destinacione  te gjithe boten.  Afersia me aeroportet e Tiranes, Selanikut, Ohrit, Shkupit, Prishtines, Kosturit , Korfuzit dhe Athines, u ofron pasagjereve tane nje game te gjere zgjedhjesh sipas preferencave, disponueshmerise dhe buxhetit.

Kompanite e mirenjohura tradicionale europiane Lufthansa, Austrian, Swiss, SAS, Alitalia, Turkish Airlines, British Airways, Aegean, Adria Airways, Air Serbia, Air France, Iberia se bashku me partneret e tyre Emirates, Etihad Airways, Singapore Airlines, Thai Airways, Delta Airlines, United Airlines dhe Qantas  mundesojne udhetimin e pasagjereve tane ne cdo ane te globit, Europe, Amerike e Veriut, Australi , Lindje e Mesme dhe e Larget.

Nga ana tjeter, “era low-cost” ne aviacion mundeson pasagjeret me te ardhura te kufizuara qe me ndihmen e Ryanair, Easyjet, Wizzair, Blue Panorama, Eurowings, Air Berlin, Pegasus, Transavia, Jetblue, Meridiana, Transat Air , Norwegian te kapin destinacionet e tyre me cmime teper te lira.

Klientet tane besnike, emigrante qe jetojne larg, me nje telefonate, apo mesazh drejt nesh , pajisen me bileta brenda disa minutave duke kursyer ndjeshem koston e sherbimit .