BILETA

AVIONI

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ne zyren tone mund te gjenden cmimet me te mira te mbi 50 kompanive  te rregullta ajrore dhe te mbi 20 kompanive ajrore low-cost qe operojne ne qindra destinacione  te gjithe boten.  Afersia me aeroportet e Tiranes, Selanikut, Ohrit, Shkupit, Prishtines, Kosturit , Korfuzit dhe Athines, u ofron pasagjereve tane nje game te gjere zgjedhjesh sipas preferencave, disponueshmerise dhe buxhetit.

Kompanite e mirenjohura tradicionale europiane Lufthansa, Austrian, Swiss, SAS, Alitalia, Turkish Airlines, British Airways, Aegean, Adria Airways, Air Serbia, Air France, Iberia se bashku me partneret e tyre Emirates, Etihad Airways, Singapore Airlines, Thai Airways, Delta Airlines, United Airlines dhe Qantas  mundesojne udhetimin e pasagjereve tane ne cdo ane te globit, Europe, Amerike e Veriut, Australi , Lindje e Mesme dhe e Larget.

Nga ana tjeter, “era low-cost” ne aviacion mundeson pasagjeret me te ardhura te kufizuara qe me ndihmen e Ryanair, Easyjet, Wizzair, Blue Panorama, Eurowings, Air Berlin, Pegasus, Transavia, Jetblue, Meridiana, Transat Air , Norwegian te kapin destinacionet e tyre me cmime teper te lira.

Klientet tane besnike, emigrante qe jetojne larg, me nje telefonate, apo mesazh drejt nesh , pajisen me bileta brenda disa minutave duke kursyer ndjeshem koston e sherbimit .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.