Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

PRANVERE NE AMSTERDAM

4 Ditë, €399

Udhetim Kulturor

Lorem ipsum dolor sit amet, consec dolor sit amet anis po domet la.

12/05/17 Deri 15/05/17

Lorem ipsum dolor sit amet, consec dolor sit amet anis po domet la.

Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consec dolor sit amet anis po domet la.

DETAJET E PAKETES

DITA 1 - 12 MAJ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

DITA 2 - 13 MAJ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Sheshit Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

DITA 3 - 14 MAJ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

DITA 4 - 15 MAJ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Aeroportin e Amsterdamit. Fluturimi direkt për në Tiranë. Nisja  në orën 18.00. Mbrritja në Tiranë në orën 20.40.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

FOTO

399  / Person

TE PERFSHIRA NE PAKETE

  • UDHETIMI VAJTJE-ARDHJE ME AVION PO
  • TRANSFERTAT DHE SHETITJET ME AUTOBUS  PO
  • AKOMODIM NE HOTEL PER 3 NETE PO
  • MENGJESET PER TE GJITHA DITET E UDHETIMIT PO
  • SHOQERUES SHQIPTAR GJATE QENDRIMIT PO
  • BAGAZH ME PERMASA DERI NE 55X40X20 CM PO
  • GJITHCKA QE NUK ESHTE E PERMENDUR ME SIPER JO
  • HYRJET NE MONUMENTE DHE MUZEUME JO
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.